The best web hosting reviews updated with new hosting providers. HostGator Reviews ratings and coupon codes.

RD Milhostov

Náš malý domček sa nachádza v malej dedinke Milhostov pri Trebišove. Je to poschodový rodinný dom, ktorý má na poschodí 4 detské izby, sociálne zariadenia rozdelené pre chlapcov a dievčatá, a samostatnú kúpeľňu.


Na prízemí sa nachádza kuchyňa, jedáleň, obývačka, sociálne zariadenie spojené s kúpeľňou, špajza a samozrejme izba našich vychovávateľov. Naše bývanie si často zútulňujeme výzdobou podľa ročného obdobia, alebo nejakého sviatku, či aktivity. Pri dome máme garáž a altánok s kozubom, kde si často grilujeme.


Za domom máme jeden veľký dvor, ktorý je výborný na športové hry hlavne futbal, ktorý všetci zbožňujeme. Náš domček má charakter rodinného typu, preto sa všetci spoločne zapájame do fungovania spoločnej domácnosti, rozdelením domácich prác. Všetci sme zapojení do každodennej starostlivosti o domácnosť, kde si nadobúdame bežné zručnosti, schopnosti potrebné pre našu budúcnosť. Sme vedení k zodpovednosti. O našu výchovu a starostlivosť sa starajú dve vychovávateľky, dve pomocné vychovávateľky a gazdiná. Snažíme sa mať blízke vzťahy, ktoré sú plné ľudskosti, citlivosti a lásky.
Pri výchove sa dbá hlavne o rozvoj našej emocionálnej, kognitívnej, sociálnej stránky, ale nezabúda sa aj na rozvoj našej samostatnosti a tvorivosti. Snahou všetkých, ktorí sa o nás starajú, je vytvoriť pre nás čo najlepšie prostredie pre náš zdravý vývin a poskytnúť nám čo najviac lásky a porozumenia.

2% z dane

Podpora

  • finančnú pomoc nám môžete zaslať na náš Sponzorský účet číslo: 7000422918/8180
  • materiálnu pomoc (oblečenie, hračky, knihy, starý nábytok, ...:-) ) nám môžete zaslať alebo doručiť osobne na adresu Detského domova

Adresa:

  • Detský domov Sečovce
  • Štúrova 3
  • 078 01 Sečovce
  • Tel.: 056/678 28 73
  • Fax: 056/678 29 71
  • email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
Joomla Free Templates designed by Website Hosting